Novinky

Novinky

Dveřní zámek s klikou a elektronickou ochranou vstupu

Proč používat dveřní zámek s klikou a běžným klíčem a k tomu navíc s elektronickými funkcemi? Když chcete na dálku odemknout dveře někomu z rodiny, kdo zrovna ztratil klíč a zapomněl bezpečnostní kód, nebo lékaři z pohotovosti při nějaké náhlé zdravotní indispozici starších rodičů v bytě, nebo při nějaké domovní technické havárii - technikům pro vypnutí plynu nebo vody, prostě vždy kdy čas hraje důležitou roli a vy jste fyzicky vzdáleni od objektu.

Námi dodávaný elektronický zámkový systém se dá rychle namontovat a zprovoznit během několika pár desítek minut a potom dále propojit s domácí wifi sítí - a to navíc bez vedení kabelů, bez vrtání do stěn či zdí, bez nutnosti přívodu elektrické energie do zámku. Zámek se dá vždy otevřít klasickým běžným klíčem typu FAB a to bez ohledu na elektronické prvky, které zámek obsahuje.

Otevření zámku dveří je uživatelsky velmi komfortní - klíčem, čipem, zadaným kódem, nebo otiskem prstu. Pokud někdo zkouší zadat vymyšlený číselný kód nebo opakovaně zkouší prstem senzor, tak systém začne po několika nesprávných pokusech vydávat silný výstražný tón upozorňující na nelegální pokusy o otevření (siréna je uvnitř zámku včetně bateriového zdroje - žádné další kabelové elektroinstalace nejsou potřeba).

Fotografie naší instalace ukazuje kompletně namontovaný zámek na vstupních dveřích do domu. Součástí kompletu zámku je i modul pro připojení do wifi sítě, který pak komunikuje s vaším mobilním telefonem, kde máte veškeré informace o provozu (odemknutí a zamknutí zámku, čas, neúspěšné pokusy o otevření, alarmy). Mobilním telefonem pak celý systém lze ovládat vzdáleně a monitorovat také provoz.

Tento zámek instalujeme na všech typech vstupních dveří.

Další fotografie najdete ve Fotogalerii.